Első Magyar Flipperklub Fórum
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2024. március 28. - 21:35:25

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
Hungarian Pinball Open & Arcadia kiállítás -  2016 November 18-20.

http://www.flipperklub.hu/forum/index.php?topic=18252.0

51496 Hozzászólás 1421 Témában írta 495 Felhasználó
Legújabb tag: netchan
* Főoldal Súgó Bejelentkezés Regisztráció
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Satöbbi  |  Topic: Flipperben talált meglepetések « előző következő »
Oldalak: [1] 2 3 4 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Flipperben talált meglepetések  (Megtekintve 122719 alkalommal)
Recon
Guest


E-mail
« Dátum: 2007. január 02. - 12:27:58 »

No ezt a topicot azért hoztam létre mert kíváncsi lennék, hogy ki milyen leletet talált a gépeiben, mikor először nyitotta ki, gondolok itt véletlenül bentmaradt érmére, lepottyant anyacsavarra, egyébre...
Kezdeném a sort:
F-14 Tomcat: pók!!! ugrottam is elfele...
Naplózva
ernö
Extra Ball
*
Offline Offline

Hozzászólások: 776


Törzsfönök


E-mail
« Válasz #1 Dátum: 2007. január 02. - 12:35:48 »

A penzvizsgaloban par ermet talaltam.........es meg azt mondta az üzemeltetö, hogy annyira nem ment a gep! :D
Naplózva
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #2 Dátum: 2007. január 02. - 12:50:29 »

Sok gépemben volt Márka, Lira, Frank, HUF, stb. attól függ honnan jött a masina.
Az egérfészket a hangszoró körül már irtam valahol ...
Kis játék vonat, Legó gomba - ilyeneket már találtam.
A pók alapjáraton jár a gépekhez !
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
Ramp
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2137



E-mail
« Válasz #3 Dátum: 2007. január 02. - 13:04:32 »

Nekem csak egy gépem volt még egy Gorgar,abban volt egy oldal valami Petöfi Népe újságból meg egy régi ötforintos.
Egy Touchdownban találtam régi kettest és egy Kajagogoo kitüzöt amit azóta se hordok.
Aztán még van egy sztori haver kasszázgatott(amit én elitélek)és egéfogóval próbálták meglepni.
Naplózva

Pinball is Dead
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #4 Dátum: 2007. január 02. - 14:18:21 »

Én is találtam egy rakat régi huszast meg mindenféle érméket, törött műanyag elemeket.
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2111



WWW E-mail
« Válasz #5 Dátum: 2007. január 02. - 16:02:47 »

Falevél,régi kettes és ötös,új érméből sok fajta,ócska tekercs,szakadt gumik "nem cotton",törött izzók,csavarhúzó,törött műanyagok,csikk,rohadt sok por.
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #6 Dátum: 2007. január 02. - 16:19:47 »

A "természetes elhasználódás"-ból származó anyagokat, dolgokat szándékosan nem soroltam fel ...
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
PajaTEC
Ball 1 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 42


WWW E-mail
« Válasz #7 Dátum: 2007. január 07. - 00:00:50 »

Bocs, de nem akartam új topikot nyitni. Az én meglepetésem hogy a kijelzőm eltört (Last Action Hero)! Reggel bekapcsoltam a gépet, használtam, szoba 16-17fokos, jött egy telefon és kb 1-2 órára elrohantam itthonról, mikor indultam még úgy tünt 20 percre megyek el ezért bekapcsolva hagytam, mire hazaértem a kijelző bal felső sarka elrepedt. Csak az asszony járt a házban de ő esküszik hogy nem piszkálta a gépet. Akkor ez most x akta vagy van rá magyarázat? Rimo mondta hogy ne foglalkozzak vele de nem hagy nyugodni az eset.
Naplózva
Rimó
Guest


E-mail
« Válasz #8 Dátum: 2007. január 07. - 18:52:29 »

én úgy értettem egészen pontosan hiába agyalsz rajta hogy eltört attól az nem fog meggyógyulni csak max felmegy a vérnyomásod tovább kell lépni
3 kijelzőmről is kiderült hogy rossz
Naplózva
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #9 Dátum: 2007. február 05. - 14:44:52 »

a tomcat fejeben talalt pokon kivul most a kaszniba az egyik kabelkoteg alatt valami doglott rovar kiszaradt maradeka is elokerult, ilyen 8 centi koruli hosszusagu, a fraszt hozta ram
Naplózva
Bordogh
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 53



E-mail
« Válasz #10 Dátum: 2007. február 06. - 05:06:07 »

Ez én CFTBL emben takarításkor rengeteg törött üveg volt. Pl trafó alatt meg a sarkokban stb. Biztos betörtö egyszer a playfiled feletti üveglap, és a lyukakon át bele a gépbe.
Naplózva

Move Your CAR!!!
Tyutyu
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2341


Dr. Zaccaria


WWW E-mail
« Válasz #11 Dátum: 2007. április 01. - 18:45:38 »

Ma Liti intézett nekem egy ROBOT nevű Zaccaria gépet.  :respect2:
A tulaj szerint 15 éve nem volt kinyitva és nincs meg a kulcsa ...
Ideges lettem, hogy le kell fúrnom a 2 zárat.  :reklamal:
Liti szerint lehet, hogy kincs van benne és sajnálta, hogy nem nézhet bele ... én viszont később kinyitottam és a coin door-on ott fityegett belül a fejüveg kulcsa is.  :banan:
Szóval a két zár megúszta.  :mosoly:
Viszont Liti megérezte a kincs szagát ...
Persze úgy váltunk el, hogy bármit találoka fele az ővé - csak várja meg mig telefonálok neki !  :nem:

A kasszában ez fogadott :

http://web.t-online.hu/topr/flipper/kincs1.jpg
http://web.t-online.hu/topr/flipper/kincs2.jpg
http://web.t-online.hu/topr/flipper/kincs3.jpg

Lehet, hogy a zár miatt volt odatéve kárpótlásként ???  :gondol:
Sosem fogjuk ezt megtudni ...
Naplózva




"A Zaccaria név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez !"
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #12 Dátum: 2007. április 01. - 19:11:14 »

Hát ez nagyon jóhhh...  :mrgreen:  remélem van régi 50es hogy tudjatok felezni..  :mrgreen:  dehát valaki a párna alá és valaki flipperekbe gyüjti a kosztpénzt...  :nevet:
Naplózva
Liti
Adminisztrátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2302



WWW E-mail
« Válasz #13 Dátum: 2007. április 01. - 20:58:15 »

Quote from: Tyutyu

Ma Liti intézett nekem egy ROBOT nevű Zaccaria gépet.  :respect2:
A tulaj szerint 15 éve nem volt kinyitva és nincs meg a kulcsa ...
Ideges lettem, hogy le kell fúrnom a 2 zárat.  :reklamal:
Liti szerint lehet, hogy kincs van benne és sajnálta, hogy nem nézhet bele ... én viszont később kinyitottam és a coin door-on ott fityegett belül a fejüveg kulcsa is.  :banan:
Szóval a két zár megúszta.  :mosoly:
Viszont Liti megérezte a kincs szagát ...
Persze úgy váltunk el, hogy bármit találoka fele az ővé - csak várja meg mig telefonálok neki !  :nem:

A kasszában ez fogadott :

http://web.t-online.hu/topr/flipper/kincs1.jpg
http://web.t-online.hu/topr/flipper/kincs2.jpg
http://web.t-online.hu/topr/flipper/kincs3.jpg

Lehet, hogy a zár miatt volt odatéve kárpótlásként ???  :gondol:
Sosem fogjuk ezt megtudni ...




VAZZZZ!


Felezünk! :mosoly:
Naplózva
Bordogh
Ball 2 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 53



E-mail
« Válasz #14 Dátum: 2007. április 02. - 00:41:17 »

ez mekkora lool :)
Naplózva

Move Your CAR!!!
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #15 Dátum: 2007. április 02. - 08:34:41 »

 :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Naplózva
AGY
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 287


Brain Power


E-mail
« Válasz #16 Dátum: 2007. május 02. - 12:10:11 »

Na én csak egy ilyet találtam, hogy hogy került oda, az passz:

Naplózva

"Biztosan győz, aki hisz és a gépre támaszkodik"

Észak-Koreai mondás (mottó), majdnem pontosan. :-)

BRAIN POWER
M.I.N.I.
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 268



E-mail
« Válasz #17 Dátum: 2007. május 02. - 13:21:56 »

Üdv!Na ez vajon mi lehet? Úgy néz ki,mint valami Agy. vagy inkább egy DIÓ-da?
Naplózva

magnaszív
AGY
Extra Ball is lit
*
Offline Offline

Hozzászólások: 287


Brain Power


E-mail
« Válasz #18 Dátum: 2007. május 02. - 13:31:17 »

Nekem szánták tutira. ;D
Naplózva

"Biztosan győz, aki hisz és a gépre támaszkodik"

Észak-Koreai mondás (mottó), majdnem pontosan. :-)

BRAIN POWER
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #19 Dátum: 2007. május 02. - 15:05:39 »

Vagy csak célzásnak tették oda.....  ;D ( kicsi dió...  ;D ;D ;D)
Naplózva
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #20 Dátum: 2007. szeptember 09. - 23:27:23 »

Vagy csak célzásnak tették oda.....  ;D ( kicsi dió...  ;D ;D ;D)

hat vegulis az ek szerepet ellatta, nem lett belol e sult dio!  ;D
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #21 Dátum: 2007. szeptember 10. - 14:49:43 »

Kanál:

Biztos tele volt az asztal a playfielddel és csak a kaszniban volt hely enni , csak már lusta volt elpakolni maga után. Az eredmény:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Senor
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2334


Senorland


WWW E-mail
« Válasz #22 Dátum: 2007. szeptember 10. - 23:08:39 »

Pöi nokival...hmm nem rossz....utánna meg deszertnek kókuszgolyó..tud élni az ember...  :mosoly:
Naplózva
mikenr1
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 160



E-mail
« Válasz #23 Dátum: 2007. október 07. - 22:19:52 »

Legújabb szerzeményünkben két huszas meg egy fakanál volt!  :gondol
Meg a szervizkönyv mappája... üresen!  :tuz
Naplózva

Home Bar
emfkfan
Super jackpot
*
Offline Offline

Hozzászólások: 1815


amatör flipper függő


WWW E-mail
« Válasz #24 Dátum: 2007. október 08. - 23:33:20 »

Legújabb szerzeményünkben két huszas meg egy fakanál volt!  :gondol
Meg a szervizkönyv mappája... üresen!  :tuz

fakanal? XD az joo biztos azzal kalapaltak kalapacs helyett :)
Naplózva

https://soundcloud.com/zogan/metallica-master-of-puppets

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #25 Dátum: 2007. október 18. - 11:44:21 »




Az alábbi érdekes dolgot találtam a CYCLONE-ban:






Cézétől tudom , hogy a gép korábban a vidámparkban üzemelt és össze voltak kötve sorban  a gépek és golyót lehetett vásárolni hozzá amit az oldalán lehetett bedobni .

ITT :







Játszott-e annak idején valaki ilyen sorba kötött gépen , hogy működött ez  a gyakorlatban , mi történt a sok bedobott golyóval , mikor vették ki???
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #26 Dátum: 2007. október 18. - 11:46:50 »

nemtom de rohadt szerencsed van: nem kell kasznit javitani kivulrol! atteszed a side railt mondjuk a szetazott high speedrol es megoldodott a dolog, max bentrol kell kozmetikazni 1 kicsit
Naplózva
izs-49
Globális moderátor
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2111



WWW E-mail
« Válasz #27 Dátum: 2007. október 18. - 12:15:46 »

Én játszottam rajta (pont ezen a gépen) az összekötésre nem emlékszem mert akkor már csak egyedül állt ott, de arra igen hogy egy rágóatómatából lehetett tán 20 vagy 50 forintért venni a golyót. Aztán szóltál az NT-nek vagy a feleségének aki lenullázta a gép számlálóját. A látható lukon bedobad a golyót és mehetett a játék , a golyótár ki volt szedve ezért a golyó mikor lement egyből a kaszniban lévő bobozba estett ezért minden lement golyó helyett újat kelett venni. Bizonyos pont után ajándékot nyertél több pontért értékesebb ajándék. Annyi golyót vettél amennyit akartál vagy szükséged volt a kiválasztott ajándék eléréséhez. Aztán mikor kifogyott a golyó a  rágóautómatából kivették a gépben lévőt és feltöltötték.
 Nem igazán szerették mikor játszok mert pár golyóból egész komoly plüssállatokat nyertem... :mrgreen:
Naplózva

IZSten veletek. 
'63 SQUARE HEAD '77 LOST WORLD '78 KISS '91 T2 '92 BLACK ROSE '92 ADDAMS GOLD '92 CREATURE '92 FISH TALES '92 Dr.WHO '92 SW '93 INDY '94 GnR '95 TOM '95 CONGO '95 AFM '96 SAFE CRACKER '96 SCARED STIFF '97 MEDIEVAL MADNESS '97 CIRQUS VOLTAIRE '98 MONSTER BASH '08 SHREK
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #28 Dátum: 2007. október 18. - 14:40:16 »

nemtom de rohadt szerencsed van: nem kell kasznit javitani kivulrol! atteszed a side railt mondjuk a szetazott high speedrol es megoldodott a dolog, max bentrol kell kozmetikazni 1 kicsit

Igen , jó az ötlet , csak sajnos  a HS side rail-je szegecselve volt és tele van lyukkal. Talán Cézé is tud majd 1et.
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #29 Dátum: 2007. október 18. - 14:42:11 »

Én játszottam rajta (pont ezen a gépen) az összekötésre nem emlékszem mert akkor már csak egyedül állt ott, de arra igen hogy egy rágóatómatából lehetett tán 20 vagy 50 forintért venni a golyót. Aztán szóltál az NT-nek vagy a feleségének aki lenullázta a gép számlálóját. A látható lukon bedobad a golyót és mehetett a játék , a golyótár ki volt szedve ezért a golyó mikor lement egyből a kaszniban lévő bobozba estett ezért minden lement golyó helyett újat kelett venni. Bizonyos pont után ajándékot nyertél több pontért értékesebb ajándék. Annyi golyót vettél amennyit akartál vagy szükséged volt a kiválasztott ajándék eléréséhez. Aztán mikor kifogyott a golyó a  rágóautómatából kivették a gépben lévőt és feltöltötték.
 Nem igazán szerették mikor játszok mert pár golyóból egész komoly plüssállatokat nyertem... :mrgreen:

Érdekes 5let , hogyan ötvözték a különböző "lehúzási" technikákat.
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
Recon
Guest


E-mail
« Válasz #30 Dátum: 2007. október 18. - 14:57:18 »

Igen , jó az ötlet , csak sajnos  a HS side rail-je szegecselve volt és tele van lyukkal. Talán Cézé is tud majd 1et.

o a fenebe, akkor mar valtas volt. pedig a kasznit akkor meg nem ujitottak meg ugy tunik csak a side rail felfogatasat :(
Naplózva
MOS
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 168


E-mail
« Válasz #31 Dátum: 2007. október 20. - 08:10:28 »

Egyszer én is betértem a Mousin'Aroundhoz, vettem három golyót , a nő meg elhűlve figyelte ahogy meglövöm 192-szer a középső hidat. Mindezt egy golyóból. Közben végig szemeztem az egyik plüssmacival, a lány meg egy másikat akart adni.. Mondtam hogy azt kérem aki végignézte a 20,000,000mat... Ez volt az egyetlen lehetséges játékmód, mivel a Multiballt ugye alapból kivették...
50 FT volt egy golyó amúgy.
Naplózva

C - H - A - M - P - I - O - N !!
HEAD
Egyesületi Tag
Special
*
Offline Offline

Hozzászólások: 2739



E-mail
« Válasz #32 Dátum: 2007. október 20. - 10:09:08 »

Egyszer én is betértem a Mousin'Aroundhoz, vettem három golyót , a nő meg elhűlve figyelte ahogy meglövöm 192-szer a középső hidat. Mindezt egy golyóból. Közben végig szemeztem az egyik plüssmacival, a lány meg egy másikat akart adni.. Mondtam hogy azt kérem aki végignézte a 20,000,000mat... Ez volt az egyetlen lehetséges játékmód, mivel a Multiballt ugye alapból kivették...
50 FT volt egy golyó amúgy.

Érdekes szitu lehetett , végignéztem volna  nőci arcát közben, de a játékod se lehetett semmi! :jolvanjol:
Naplózva


   LET THERE BE PINBALL !
MOS
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 168


E-mail
« Válasz #33 Dátum: 2007. október 20. - 23:15:20 »

A játékom roppant uncsi volt, megfog-lő-ismétel...
A maradék két golyóból rááltam a Cyclone-ra persze, de a nőci 5,000,000nál megállított, mondván, egy embernek csak egy nagy plüsst adhat... így egy TAZ is díszíti a szekrényem...
Amúgy nem Brumm-Brumm hanem Leó jött velem , jobban megnézve....
Naplózva

C - H - A - M - P - I - O - N !!
MOS
Ball 3 locked
*
Offline Offline

Hozzászólások: 168


E-mail
« Válasz #34 Dátum: 2007. október 22. - 10:22:08 »

Dehogy számoltam....Kicsit többet csináltam mint 20,000,000 de a csaj rámszólt hogy innentől kezdve mindegy.... A gép 1 golyót tartalmazóra volt valószínűleg állítva, amikor megcsináltam a MOUSETRAP betűket akkor jött a szkásos "The traps are set" szöveg , de nem jöttek föl a sajtok - de cserébe a bal körért se adott már semmit... Ha meg meglövöm a MouseHole-t, akkor feljön az 1-2-3 a középsőhíd elé, amit megint le kell szedni...

Ilyen feltételek mellett 20,000,000 nagyon sok, és az idelátogatók legalább 99,9 százaléka nem ismeri a megfelelő stratégiát, ez egy bombajó biznisz a Parknak, hiánytalannak tűnően lógtak a plüssállatok.....

Ja meg be is volt állítva a TILT, ami az egész pontszám elvesztésével jár, ugye.....
Naplózva

C - H - A - M - P - I - O - N !!
Oldalak: [1] 2 3 4 Fel Nyomtatás 
Első Magyar Flipperklub Fórum  |  A Flipperekről általában  |  Satöbbi  |  Topic: Flipperben talált meglepetések « előző következő »
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 2.0.19 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!